Ga direct naar: Hoofdinhoud
suspacc bestuur
15 apr 2024

SUSPACC zoekt directeur

Ben jij een gedreven netwerker met een passie voor verbinden en communiceren? Wil je graag een dynamische rol vervullen waarin je een levendige community opzet binnen het Sustainable Products Chemical Cluster in Noord Nederland? Dan is deze functie echt iets voor jou!

SUSPACC is een bedrijvenvereniging en werkt nauw samen met de overheid, de kennisinstellingen en Greenwise Circular Plastics om de kunststofindustrie in Noord-Nederland te vergroenen en te verslimmen. Om ons bedrijvencluster meer kracht bij te zetten, zoeken wij voor twee dagen in de week een

Directeur SUSPACC

Als directeur ben je verantwoordelijk voor het uitbouwen van ons chemische bedrijvencluster. Je zult fungeren als de spil tussen ons bestuur en onze leden, waarbij je actief betrokken bent bij het opbouwen van relaties, het formuleren van doelen, strategie en het stimuleren van interactie tussen onze leden.

Jouw taken omvatten onder andere:

 • Formuleren van doelen, strategie en tactiek in overleg met het bestuur.
 • Regelmatig informeren en overleggen met bestuur, overheden, kennisinstellingen en Greenwise Circular Plastics.
 • Beheren van verschillende online platforms en sociale mediakanalen om onze community te laten groeien.
 • Organiseren van meet-ups om de betrokkenheid van de community te bevorderen en relaties te versterken.
 • Proactief behartigen van de belangen van de leden en dit actief vertalen naar acties.


Wat we zoeken:

 • Een enthousiaste teamspeler met een duidelijke mening die niet bang is deze uit te dragen met zijn/haar uitstekende communicatieve vaardigheden.
 • Een creatieve geest die nieuwe ideeën kan bedenken en implementeren om onze community te laten groeien en bloeien.
 • Een netwerker pur sang die graag nieuwe relaties opbouwt en onderhoudt, zowel online als offline.
 • Een gepassioneerde individu met een sterke affiniteit voor onze branche en het vermogen om anderen te inspireren en te motiveren.
 • Ervaring met kunststoffen, duurzaamheidsdoelen en -wetgeving is zeker een pré.

Wat wij bieden:

 • Een dynamische en uitdagende omgeving waarin je nauw samenwerkt met het bestuur, maar je ook de vrijheid krijgt om jouw creativiteit en initiatief te ontplooien.
 • Een functie waarmee je bijdraagt aan de transitie naar circulaire plastics en je netwerk vergroot in de kunststoffen branche, overheden en kennisinstellingen in Noord-Nederland.
 • Een parttime (2 dagen per week) functie op freelance basis.


Ben je enthousiast? Solliciteer dan nu! Stuur je CV en motivatiebrief naar suspacc@chemport.eu. Wacht niet langer en word onze nieuwe Directeur!


Greenwise Campus is een initiatief van NHL Stenden, Drenthe College, Rijksuniversiteit Groningen, Provincie Drenthe en gemeente Emmen. En is één van de voorbeeldprojecten van Universiteit van het Noorden.

Logo University of GroningenLogo Provincie DrentheLogo Drenthe CollegeLogo Greenwise CampusLogo Regio Deal Zuid- en Oost-DrentheLogo Gemeente EmmenLogo NHL Stenden University of Applied SciencesLogo Universiteit van het NoordenLogo Ministerie van Economische zaken en KlimaatLogo Samenwerkingsverband Noord NederlandLogo Europese Unie